HESNA KİL MASKE SETİ 3X70 GR.

HESNA KİL MASKE SETİ 3X70 GR.

40,00 TL
Kategori : CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ / YÜZ MASKELERİ
Kodu : 153.05.005
  75 TL ve üzeri

ÖDEME KORUMA SİSTEMİ
İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ORİJİNAL ÜRÜNE %100 DESTEK

Ürün Açıklaması

      Bol bol mineralin içinde bulunduğu bir doğa harikası olan kil, doğada çeşitli renklerde çeşitli türlerde bulunur. Fakat her biri güzellik ve cilt bakımı alanlarında farklı faydalara sahiptir ve etkili  sonuçlar verir.

SAF KİL MASKESİ : İçerisinde bir çok organik bitkisel maddeler ve zengin mineralleri bulunduran Hesna Saf Kil Maskesi, ciltteki yağ ve kirden kapanan gözenekleri narin bir şekilde temizler. Cildinizdeki oluşan fazla yağlılığı alarak cildinize tazelik , rahatlatıcı ve canlandırıcı hissi verir. İçerisindeki nemlendiriciler sayesinde cildinizi nemlendirerek ipeksi yumuşaklık kazandırır. Düzenli kullanımda cildinizin bakımlı parlak ve pürüzsüz görünmesine katkı sağlar.

DETOKS MASKESİ : Cildin soluk ve yorgun görünümünü giderir. Hava kirliliği ve makyaj gibi etkenlerden oluşan yağ ve kir tabakasını temizler. Cildi arındırarak doğal görünümüne kavuşmasını sağlar. 

SİYAH NOKTA KARŞITI MASKE: Özellikle T bölgesinde kullanılır. Ciltteki siyah noktaları temizler ve oluşumunu engeller. Gözenekleri küçülterek gerginlik hissi verir. Düzenli kullanımında sivilce oluşumunu engeller.

KULLANIM ÖNERİSİ; İhtiyacınıza göre göz ve dudak çevresi hariç tüm yüze dairesel masaj hareketleriyle uygulanır. 5-10 dakika bekletilerek kuruduktan sonra ılık su ile durulanır.

3 ÜRÜN TEK PAKETTEDİR. TEKLİ SATILAMAZ. 

Müşteri Yorumları

Yorumlar