HAKİKİ DOĞAL KEÇİ KILI KESESİ

HAKİKİ DOĞAL KEÇİ KILI KESESİ

    0 / 10 1 kişi bu ürüne oy verdi
Kategori : HAMAM,SPA,SAUNA,MASAJ ÜRÜNLERİ / KESE GRUPLARI
Kodu : 153.04.010
  250 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

ÖDEME KORUMA SİSTEMİ
İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
ORİJİNAL ÜRÜNE %100 DESTEK

Ürün Açıklaması

Osmanlı keçi kılı kesesi, Sivas kesesi-Tokat kesesi- tosya kesesi olarak da bilinen geleneksel bir kesedir.

Osmanlı hamamlarında geçmişten bu yana kullanılan bir üründür. 

Kalitesi 1. sınıf bir üründür. 

İçeriğindeki doğal kök boyasının kullanırken boya salmaması için ilk kullanımdan önce, bir kap su içerisinde bi kapak sirke ile bekletilmesi ve bol bol su ile durulanması şarttır.

Kullanım öncesinde ikinci aşama, su ile hafifçe ıslatılıp nem verildikten sonra ateş üzerinde hafifçe gezdirilip terbiye edilmelidir. Böylelikle kullanıma hazır hale gelir.

 

 Keselenmek cildinize peeling yaparak cilt üzerinde oluşan ölü derinin ve cildin gözeneklerinde birikmiş olan yağ, toz ve kirin ciltten atılmasını sağlar. Cildin nefes alarak yenilenmesine yardımcı olur. Keselenmek cildinize peeling yapmanın en doğal ve sağlıklı yoludur.

Keseyi kullanırken sabun duş jeli vb. ürün kullanmanız önerilmez. Ölü derinin atılabilmesi için keseniz yeterlidir. Kese özel dokusu sayesinde cildinizin kan dolaşımını hızlandırarak cildinizi yeniler ve gençliğini korumasına yardımcı olur. Ciltte oluşan batık problemlerinin giderilmesine yardımcı olur. Kesenin düzenli kullanımı ciltteki renk pigmentasyonlarının giderilmesine, lekelerin en aza indirilmesine ve cildinizin doğal rengine kavuşmasına yardımcı olur.

Kesenin selülitli bölgede düzenli kullanılması masaj etkisi yapar ve kan dolaşımını hızlandırarak selülit oluşunu en aza indirir.

% 100 DOĞAL KEÇİ KILI KESESİDİR.

Müşteri Yorumları

Yorumlar

Ürün Özellikleri